Już niebawem, zapowiedź wielkiej akcji społecznej dla przybij Piątkę dla Autyzmu - wyzwanie moc atrakcji i pozytywnej energii będzie się działo, oj będzie OBSERWUJ link do filmiku ze strony fb (i tego czegoś z czego to zrobione znaczy na czym to zostało zrobione )

https://www.facebook.com/watch/?v=1328495094179880

Uwolnij się od depresji i nie tylko dzięki terapii wolnej od środków farmakologicznych .
System do terapii depresji tDCS - ulepszona terapia depresji.
System do terapii depresji tDCS to nieinwazyjne urządzenie medyczne, które stymuluje mózg poprzez elektrody umieszczone na skórze głowy. Stanowi bezpieczną i skuteczną terapię depresji w Warunkach ambulatoryjnych oraz domowych.

Autyzm przy kawie

Skorzystaj i wybierz odpowiednią dla siebie grupę docelowo Cię interesującą :
- dzieci przedszkolnych,
- dzieci wczesnoszkolnych,
- dzieci i młodzież szkoły podstawowej klas od IV do V,
- młodzież ponadpodstawowa,
- dzieci dorosłe z ASD powyżej 18 roku życia. 


Inicjatywa społeczna Fundacji Akademia Intropatia pt. “ Przybij 5-tkę dla Autyzmu w biznesie”, to warsztatownia i prelekcje w kręgach biznesowych na terenie Małopolski dla zwiększania świadomości o autyzmie dla biznesu, które przeprowadziła Fundacja Akademia Intropatia.

Fundacja Akademia Intropatia na trzecich urodzinach Biznes Meetingu

Poniedziałkowy wieczór upłynął pod znakiem trzecich urodzin Biznes Meetingu, które odbyły się w krakowskiej restauracji Barka. W spotkaniu, bardzo owocnym w kontakty wzięła udział Fundacja Akademia Intropatia, która postanowiła przybliżyć zgromadzonym zakres swoich działań oraz plany na przyszłość. 

Fundacja Akademia Intropatia zauważa ogromny problem oraz deficyt braku zaopiekowania w fachową wiedzę i pomoc dla przyszłej Mamy oraz Taty ( razem i indywidualnie) i ich bliskich, w kryzysowych sytuacjach, którym Jako fundacja wychodzimy naprzeciw.

Akcja społeczna pod tytułem “ W ten świąteczny czas, wczoraj i dziś “. Wydarzenie mające na celu ważny przekaz społeczno kulturalny, dotyczący tradycji przygotowań, obrzędu i spędzania Świąt Bożego Narodzenia kiedyś, a dziś. Bezcenna wymiana pokoleniowej tradycji i kultu obchodzenia radosnych świąt Bożego Narodzenia, pomiędzy trzema pokoleniami miała miejsce w DPS w Grabiu gmina Wieliczka. Podczas wydarzenia nastąpiło wspólne ubieranie choinki, tworzenie szopki z papieru i wielkiego łańcucha z papieru oraz śpiewanie wspólnie kolęd.

Dzięki zorganizowanemu przez nas wydarzeniu 2 kwietnia 2019 r., zatytułowanego “Przybij 5-tkę dla Autyzmu “ powstały autorskie warsztaty społeczno edukacyjne Joanny Stoch p:. “Nasze 7 Mocy”, dedykowane dla grupy dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Warsztaty składają się z 6 paneli różnorodnego przekazu wiedzy i są zakończone ankietą dla uczestników warsztatów. Należy wspomnieć, że przede wszystkim PIERWSZĄ w POLSCE specjalną ANKIETĄ przygotowaną dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Nikt przed nami tego nie zrobił żadną inną ankietą dla tej grupy wiekowej.